Eksperci

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here'

Nasi eksperci

thumb

Beata Wintoch

Od kilku lat działam w internecie i dzielę się wiedzą o sensorycznym rozwoju dzieci. Pracuję z dziećmi z zaburzeniami i niepełnosprawnościami. Widzę, że rodzicom i nauczycielom ciężko jest zrozumieć pewne trudności i nie wiedzą jak pomóc dziecku. Z tego powodu zaczęłam nagrywać webinaria, które są pozytywnie odbierane przez środowisko specjalistów. Do tej pory w moich webinariach wzięło udział ponad 600 rodziców, nauczycieli i terapeutów.

thumb

dr hab. prof. Uniwersytetu SWPS Krystyna Rymarczyk

Pełni funkcję profesora w Katedrze Psychologii Poznawczej i Behawioralnej Wydziału Psychologii SWPS w Warszawie. Przez lata pracowała także w Pracowni Psychofizjologii w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie. Obecnie prowadzi zajęcia na studiach magisterskich i podyplomowych z zakresu neuropsychologii klinicznej, neuronauki społecznej oraz neurologopedii. Naukowo interesuje się mózgową organizacją procesów emocjonalnych oraz neurobiologicznym podłożem rozwoju człowieka i zaburzeń neurorozwojowych. Jest autorką wielu artykułów badawczych o zasięgu międzynarodowym, jak i polskich publikacji o charakterze przeglądowym oraz autorką wielu wystąpień konferencyjnych i popularnonaukowych.